Pantallona Jeans PARLAMENT M03

2,990L

Pantallona Jeans për Meshkuj.
Regular Fit, Elastike dhe të Rehatshme në Trup.

MODELI: PARLAMENT M03
NGJYRA: I ZI

Category: