Pantallona Jeans CARMELO M03

3,890L

Pantallona Jeans për Meshkuj.
Regular Fit, Elastike dhe të Rehatshme në Trup.

MODELI: CARMELO M03
NGJYRA: BLU JEANS

Category: Tag: