Pantallona Jeans AARON K01

3,450L

Pantallona Jeans për Meshkuj.
Slim Fit, Elastike dhe të Rehatshme në Trup.

MODELI: AARON K01
NGJYRA: JEANS I ZI

Category: Tag: